مجله طراحی
مجله طراحی
گوشواره و انگشتر

Mouvant Collection

گوشواره و انگشتر مجموعه موستان از برخی جنبه های آینده گرایی مانند ایده های پویایی و تحقق نامشهود ارائه شده توسط هنرمند ایتالیایی اومبرتو بوکسیونی الهام گرفته شده است. گوشواره ها و حلقه مجموعه Mouvant دارای چندین قطعه طلای با اندازه های مختلف ، جوش داده شده به گونه ای است که به توهم حرکت می رسد و بسته به زاویه دید آن ، شکل های مختلفی ایجاد می کند.

نام پروژه : Mouvant Collection, نام طراحان : Brazil & Murgel, نام مشتری : Brazil & Murgel.

Mouvant Collection گوشواره و انگشتر

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.