مجله طراحی
مجله طراحی
کنسول

Qadem Hooks

کنسول Qadem Hooks یک قطعه هنری با عملکرد کنسول الهام گرفته از طبیعت است. این قلاب از قلاب های قدیمی و سبز رنگ شده مختلف تشکیل شده است ، که به همراه قادم (زین پشتی یک قاطر چوبی قدیمی) برای حمل گندم از یک روستا به روستای دیگر استفاده شده اند. قلاب ها به یک تخته قدیمی گندم ترشی ، به عنوان پایه وصل شده و به پایان رسیده اند. با یک صفحه شیشه ای در بالا.

نام پروژه : Qadem Hooks, نام طراحان : May Khoury, نام مشتری : Badr Adduja.

Qadem Hooks کنسول

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.