مجله طراحی
مجله طراحی
عینک

Mykita Mylon, Basky

عینک مجموعه MYKITA MYLON از یک ماده پلی آمید سبک ساخته شده است که قابلیت تنظیم فردی برجسته را دارد. این ماده ویژه به لطف تکنیک Seltering Laser Sintering (SLS) به صورت لایه ای ایجاد می شود. با تفسیر مجدد فرم سنتی و دیدنی پانتومالی گرد و بیضی شکل که در دهه 1930 مد بود ، مدل BASKY چهره جدیدی به این مجموعه دیدنی اضافه می کند که در ابتدا برای استفاده در ورزش طراحی شده است.

نام پروژه : Mykita Mylon, Basky, نام طراحان : Mykita Gmbh, نام مشتری : MYKITA GmbH.

Mykita Mylon, Basky عینک

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.