مجله طراحی
مجله طراحی
مرکز فروش املاک و مستغلات

MIX C SALES CENTRE

مرکز فروش املاک و مستغلات مرکز فروش املاک و مستغلات است شکل معماری اصلی یک جعبه مربع شیشه ای است. طراحی کلی داخلی را می توان از قسمت بیرونی ساختمان مشاهده کرد و طراحی داخلی کاملاً از ارتفاع ساختمان منعکس شده است. چهار منطقه عملکرد ، منطقه نمایش چندرسانه ای ، منطقه نمایش مدل ، منطقه مبل مذاکره و منطقه نمایش مواد وجود دارد. چهار منطقه عملکردی پراکنده و منزوی به نظر می رسند. بنابراین برای دستیابی به دو مفهوم طراحی ، از یک روبان برای اتصال به کل فضا استفاده کردیم: 1. اتصال به مناطق عملکرد ، 2. شکل گیری ارتفاع ساختمان.

نام پروژه : MIX C SALES CENTRE, نام طراحان : Kris Lin, نام مشتری : .

MIX C SALES CENTRE مرکز فروش املاک و مستغلات

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.