مجله طراحی
مجله طراحی
ساختمان اداری

FLOW LINE

ساختمان اداری فضای موجود در سایت به دلیل دیوار خارجی ساختمان ، نامنظم و منحنی است. از این رو طراح مفهوم خطوط جریان را در این حالت با امید به ایجاد حس جریان و در نهایت تبدیل به خطوط جریان اعمال می کند. ابتدا دیوار بیرونی مجاور راهرو عمومی را تخریب کرده و سه ناحیه عملکرد را اعمال می کنیم ، برای گردش در سه ناحیه از یک خط جریان استفاده کردیم و خط جریان نیز ورودی خارجی است. این شرکت به پنج بخش تقسیم می شود و ما از پنج خط برای نمایندگی آنها استفاده می کنیم.

نام پروژه : FLOW LINE, نام طراحان : Kris Lin, نام مشتری : .

FLOW LINE ساختمان اداری

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.