مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

Desire

صندلی Desire صندلی است که هدف آن افزایش شکل شور و شهوت با شکل صاف و رنگ نرم آن است. این برای افرادی نیست که به دنبال آرامش هستند ، این صندلی برای افراد شیطان است که به دنبال لذت برای همه حواس می باشند. ایده اصلی از الگوی الهام گرفته شده بود ، اما در طول مدل سازی برای دریافت این چهره ملایم و لطف تحریف شده ، تحریک احساس تمایل به لمس ، استفاده از آن ، در اختیار شما قرار گرفت.

نام پروژه : Desire, نام طراحان : Vasil Velchev, نام مشتری : MAGMA graphics.

Desire صندلی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.