مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی تئاتر

Thea

صندلی تئاتر MENUT یک استودیوی طراحی با محوریت طراحی بچه‌ها است ، و هدف مشخص آن است که پل را برای بزرگسالان خالی کنید. فلسفه ما ارائه یک چشم انداز ابتکاری در مورد شیوه زندگی یک خانواده معاصر است. ما THEA ، یک صندلی تئاتر را ارائه می دهیم. بنشینید و نقاشی کنید؛ داستان خود را ایجاد کنید؛ و با دوستان خود تماس بگیرید! نقطه کانونی THEA عقب است ، که می تواند به عنوان مرحله استفاده شود. در قسمت زیر یک کشو وجود دارد که پس از باز شدن ، قسمت عقب صندلی را پنهان می کند و برای "عروسک خلبان" حریم خصوصی می دهد. کودکان و نوجوانان عروسکهای انگشتی را در کشو می یابند تا با دوستانشان نمایش های خود را انجام دهند.

نام پروژه : Thea, نام طراحان : Maria Baldó Benac, نام مشتری : MENUT.

Thea صندلی تئاتر

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.