مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی تئاتر

Thea

صندلی تئاتر MENUT یک استودیوی طراحی با محوریت طراحی بچه‌ها است ، و هدف مشخص آن است که پل را برای بزرگسالان خالی کنید. فلسفه ما ارائه یک چشم انداز ابتکاری در مورد شیوه زندگی یک خانواده معاصر است. ما THEA ، یک صندلی تئاتر را ارائه می دهیم. بنشینید و نقاشی کنید؛ داستان خود را ایجاد کنید؛ و با دوستان خود تماس بگیرید! نقطه کانونی THEA عقب است ، که می تواند به عنوان مرحله استفاده شود. در قسمت زیر یک کشو وجود دارد که پس از باز شدن ، قسمت عقب صندلی را پنهان می کند و برای "عروسک خلبان" حریم خصوصی می دهد. کودکان و نوجوانان عروسکهای انگشتی را در کشو می یابند تا با دوستانشان نمایش های خود را انجام دهند.

نام پروژه : Thea, نام طراحان : Maria Baldó Benac, نام مشتری : MENUT.

Thea صندلی تئاتر

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.