مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی تئاتر

Thea

صندلی تئاتر MENUT یک استودیوی طراحی با محوریت طراحی بچه‌ها است ، و هدف مشخص آن است که پل را برای بزرگسالان خالی کنید. فلسفه ما ارائه یک چشم انداز ابتکاری در مورد شیوه زندگی یک خانواده معاصر است. ما THEA ، یک صندلی تئاتر را ارائه می دهیم. بنشینید و نقاشی کنید؛ داستان خود را ایجاد کنید؛ و با دوستان خود تماس بگیرید! نقطه کانونی THEA عقب است ، که می تواند به عنوان مرحله استفاده شود. در قسمت زیر یک کشو وجود دارد که پس از باز شدن ، قسمت عقب صندلی را پنهان می کند و برای "عروسک خلبان" حریم خصوصی می دهد. کودکان و نوجوانان عروسکهای انگشتی را در کشو می یابند تا با دوستانشان نمایش های خود را انجام دهند.

نام پروژه : Thea, نام طراحان : Maria Baldó Benac, نام مشتری : MENUT.

Thea صندلی تئاتر

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.