مجله طراحی
مجله طراحی
گوشواره

Eclipse Hoop Earrings

گوشواره یک پدیده وجود دارد که به طور مداوم رفتارهای ما را دستگیر می کند و ما را در مسیرهای ما متوقف می کند. پدیده اخترشناسی یک خورشیدگرفتگی را از همان سنین اولیه بشریت به خود جلب کرده است. از تاریک شدن ناگهانی آسمان و لکه دار شدن از خورشید سایه طولانی ترس ، ظن و تعجب بر خیالات ریخته است طبیعت خیره کننده ماه گرفتگی خورشید جلوه ای ماندگار را برای همه ما به جا می گذارد. گوشواره های حلقوی الماس طلای سفید 18K با الهام از گرفتگی خورشید 2012 الهام گرفته شده است. این طرح سعی دارد طبیعت و زیبایی مرموز خورشید و ماه را به تصویر بکشد.

نام پروژه : Eclipse Hoop Earrings, نام طراحان : Takayas Mizuno, نام مشتری : Takayas Custom Jewelry .

Eclipse Hoop Earrings گوشواره

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.