مجله طراحی
مجله طراحی
تقویم

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

تقویم در مد شبیه كالیدوسكوپ ، این تقویم با گرافیك بریده شده با هم تداخل دارد كه با الگوهای چند رنگی ترسیم شده است. طراحی آن با الگوهای رنگی که می توان با تغییر سفارش صفحات اصلاح و شخصی سازی کرد ، حساسیت های خلاقانه NTT COMWARE را به تصویر می کشد. فضای کافی برای نوشتن فراهم شده است و خطوط حکمرانی عملکردی را در نظر می گیرند که باعث می شود آن را به عنوان یک تقویم برنامه ای که می خواهید برای تزئین فضای شخصی خود استفاده کنید کامل کنید.

نام پروژه : NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”, نام طراحان : Katsumi Tamura, نام مشتری : good morning inc..

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy” تقویم

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.