مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی سالن

YO

صندلی سالن YO از اصول ارگونومیک صندلی راحت و خطوط هندسی خالص پیروی می کند که به طور انتزاعی حروف "YO" را تشکیل می دهد. این یک کنتراست بین یک ساخت و ساز چوبی عظیم "مرد" و یک پارچه کامپوزیت سبک و شفاف "زن" صندلی و عقب ایجاد شده از مواد 100٪ بازیافت شده ایجاد می کند. تنش پارچه با درهم آمیختن الیاف (به اصطلاح "کرست") حاصل می شود. صندلی سالن توسط مدفوع تکمیل می شود که هنگام چرخش 90 درجه به یک میز جانبی تبدیل می شود. طیف وسیعی از انتخاب های رنگی به آنها امکان می دهد تا به راحتی در فضای داخلی سبک های مختلف قرار بگیرند.

نام پروژه : YO, نام طراحان : Rok Avsec, نام مشتری : ROPOT.

YO صندلی سالن

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.