مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی سالن

YO

صندلی سالن YO از اصول ارگونومیک صندلی راحت و خطوط هندسی خالص پیروی می کند که به طور انتزاعی حروف "YO" را تشکیل می دهد. این یک کنتراست بین یک ساخت و ساز چوبی عظیم "مرد" و یک پارچه کامپوزیت سبک و شفاف "زن" صندلی و عقب ایجاد شده از مواد 100٪ بازیافت شده ایجاد می کند. تنش پارچه با درهم آمیختن الیاف (به اصطلاح "کرست") حاصل می شود. صندلی سالن توسط مدفوع تکمیل می شود که هنگام چرخش 90 درجه به یک میز جانبی تبدیل می شود. طیف وسیعی از انتخاب های رنگی به آنها امکان می دهد تا به راحتی در فضای داخلی سبک های مختلف قرار بگیرند.

نام پروژه : YO, نام طراحان : Rok Avsec, نام مشتری : ROPOT.

YO صندلی سالن

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.