مجله طراحی
مجله طراحی
باغ

Tiger Glen Garden

باغ Tiger Glen Garden یک باغ تامل است که در بال جدید موزه هنر جانسون ساخته شده است. این الهام از یک تمثیل چینی به نام سه خنده از ببر گلن است که در آن سه مرد بر اختلافات فرقه ای خود غلبه می کنند تا وحدت دوستی پیدا کنند. این باغ به سبک سختگیرانه ای به نام karesansui به زبان ژاپنی طراحی شده است که در آن تصویری از طبیعت با چیدمان سنگ ها ایجاد می شود.

نام پروژه : Tiger Glen Garden, نام طراحان : Marc Peter Keane, نام مشتری : Johnson Museum of Art.

Tiger Glen Garden باغ

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.