مجله طراحی
مجله طراحی
نمایشگاه

CHAMELEON

نمایشگاه موضوع سالن ، فناوری ارائه دهنده خدمات در نمایشگاه است. خطوط فنی در سقف و دیوارها ، به عنوان بیان فن آوری کفش هایی که در تمام سالن های نمایش به نمایش در می آیند ، واردات و ساخت در کارخانه ای که در کنار ساختمان است ، می باشد. با فرم آزاد ، در حالی که به صورت ایده آل جمع می شوند ، از فناوری CAD-CAM استفاده کنید. باریسول که در فرانسه تولید می کند ، مبلمان لاک ال سی دی تولید شده در طرف اروپای استانبول ، سیستم های RGB Led که در سمت آسیا استانبول تولید می شوند ، بدون اندازه گیری و تمرین در سقف معلق .

نام پروژه : CHAMELEON, نام طراحان : Ayhan Güneri, نام مشتری : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

CHAMELEON نمایشگاه

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.