مجله طراحی
مجله طراحی
مرکز یادگیری

STARLIT

مرکز یادگیری مرکز یادگیری Starlit به منظور ارائه آموزش عملکرد در محیط یادگیری آرام برای کودکان 2-6 ساله طراحی شده است. کودکان در هنگ کنگ تحت فشار زیاد تحصیل می کنند. به منظور توانمندسازی شکل و مکان از طریق طرح و متناسب با برنامه های مختلف ، ما از برنامه ریزی شهر رم باستان استفاده می کنیم. عناصر دایره ای در امتداد پرتوهای بازوها در چیدمان محورها متداول هستند تا کلاس و استودیوهای بین دو بال مجزا را زنجیره کنند. این مرکز یادگیری برای ایجاد یک فضای یادگیری لذت بخش با حداکثر فضای طراحی شده است.

نام پروژه : STARLIT, نام طراحان : Catherine Cheung, نام مشتری : STARLIT LEARNING CENTRE.

STARLIT مرکز یادگیری

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.