مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان مبدل

Ludovico

مبلمان مبدل نحوه صرفه جویی در فضا کاملاً اصلی است ، داشتن دو صندلی کاملاً در داخل کشو. وقتی داخل مبلمان اصلی قرار می گیرید ، متوجه نمی شوید که آنچه به نظر می رسد در زیر شلواری است ، در واقع دو صندلی جداگانه است. همچنین می توانید یک میز داشته باشید که هنگام خارج شدن از ساختار اصلی می تواند به عنوان میز استفاده شود. ساختار اصلی از چهار کشو و یک محفظه درست در بالای کشو بالا تشکیل شده است که در آن می توانید بسیاری از موارد را ذخیره کنید. ماده اصلی مورد استفاده برای این مبلمان ، انگشت نعوظ eucaliptus beign ، سازگار با محیط زیست ، فوق العاده مقاوم ، سخت و دارای جذابیت بصری بسیار قوی است.

نام پروژه : Ludovico, نام طراحان : Claudio Sibille, نام مشتری : Sibille.

Ludovico مبلمان مبدل

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.