مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه آرایش

Kjaer Weis

مجموعه آرایش طراحی خط آرایشی Kjaer Weis اصول آرایش زنانه را به سه زمینه اصلی کاربرد آن تقسیم می کند: لب ها ، گونه ها و چشم ها. ما قطعه هایی را طراحی کردیم که برای آینه کاری از ویژگی هایی که برای تقویت آنها استفاده می شود: باریک و طولانی برای لب ها ، بزرگ و مربع برای گونه ها ، کوچک و گرد برای چشم ها. کاملاً محسوس ، جمع و جور پیچ ها با یک حرکت جانبی خلاقانه باز می شوند و مانند بالهای یک پروانه بیرون می آیند. کاملاً قابل شارژ مجدد ، این جمع و جورها به جای هدف بازیافت ، صرفاً حفظ می شوند.

نام پروژه : Kjaer Weis, نام طراحان : Marc Atlan, نام مشتری : .

Kjaer Weis مجموعه آرایش

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.