مجله طراحی
مجله طراحی
عسل

Ecological Journey Gift Box

عسل طراحی جعبه هدیه عسل با الهام از "سفر زیست محیطی" Shennongjia با گیاهان وحشی فراوان و محیط زیست محیطی طبیعی خوب است. محافظت از محیط زیست محیطی محلی موضوع خلاق طراحی است. این طرح ، هنر نمایش عروسکی و سایه بان سنتی چینی را به نمایش می گذارد تا زیست محیط طبیعی طبیعی و پنج حیوان نادر و در معرض خطر طبقه اول را نشان دهد. کاغذ چمن و کاغذ چوب خشن از مواد بسته بندی استفاده می شود که بیانگر مفهوم طبیعت و حفاظت از محیط زیست است. جعبه بیرونی را می توان به عنوان یک صندوق ذخیره سازی نفیس برای استفاده مجدد استفاده کرد.

نام پروژه : Ecological Journey Gift Box, نام طراحان : Pufine Creative, نام مشتری : Wuhan Little Bee Food Co., Ltd..

Ecological Journey Gift Box عسل

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.