مجله طراحی
مجله طراحی
غذاهای میان وعده

Have Fun Duck Gift Box

غذاهای میان وعده جعبه هدیه "Have Fun Duck" جعبه هدیه ویژه جوانان است. این طرح با الهام از اسباب بازی ها ، بازی ها و فیلم ها به سبک پیکسل ، "شهر غذایی" را برای جوانان با تصاویر جالب و مفصل به تصویر می کشد. تصویر IP در خیابان های شهر ادغام خواهد شد و جوانان عاشق ورزش ، موسیقی ، هیپ هاپ و سایر فعالیت های تفریحی هستند. بازی های ورزشی سرگرم کننده را هنگام لذت بردن از غذا تجربه کنید ، یک سبک زندگی جوان ، سرگرم کننده و خوشحال را بیان کنید.

نام پروژه : Have Fun Duck Gift Box, نام طراحان : Pufine Creative, نام مشتری : Zhou Hei Ya International Holdings Company Limited.

Have Fun Duck Gift Box غذاهای میان وعده

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.