مجله طراحی
مجله طراحی
پارچه لمسی

Textile Braille

پارچه لمسی نساجی جهانی ژاکارد صنعتی به عنوان مترجم برای افراد نابینا فکر می کند. این پارچه را افرادی با دید خوب می توانند بخوانند و برای آنها در نظر گرفته شده است تا به نابینایانی که شروع به از بین رفتن یا مشکلات بینایی می کنند ، کمک کند. به منظور یادگیری سیستم بریل با یک ماده دوستانه و مشترک: پارچه. این شامل الفبای ، اعداد و علائم نگارشی است. هیچ رنگی اضافه نشده است. این محصول در مقیاس خاکستری به عنوان یک اصل بدون درک نور است. این پروژه با معنای اجتماعی است و فراتر از منسوجات تجاری است.

عینک

Mykita Mylon, Basky

عینک مجموعه MYKITA MYLON از یک ماده پلی آمید سبک ساخته شده است که قابلیت تنظیم فردی برجسته را دارد. این ماده ویژه به لطف تکنیک Seltering Laser Sintering (SLS) به صورت لایه ای ایجاد می شود. با تفسیر مجدد فرم سنتی و دیدنی پانتومالی گرد و بیضی شکل که در دهه 1930 مد بود ، مدل BASKY چهره جدیدی به این مجموعه دیدنی اضافه می کند که در ابتدا برای استفاده در ورزش طراحی شده است.

ساعت

Ring Watch

ساعت حلقه ساعت حداکثر ساده سازی ساعت مچی سنتی را از طریق حذف اعداد و دست ها به نفع این دو حلقه نشان می دهد. این طراحی مینیمالیستی هم ظاهری تمیز و ساده را ارائه می دهد که کاملاً با زیبایی شناسی چشم نواز کاملاً مطابقت دارد. تاج امضا آن هنوز ابزاری مؤثر برای تغییر ساعت در حالی که صفحه نمایش پنهان جوهر الکترونیکی آن ، گروههای رنگی واضح را با تعریف استثنایی نشان می دهد ، در نهایت حفظ جنبه آنالوگ و در عین حال ماندگاری بیشتر باتری است.

دستبند

Fred

دستبند دستبند و النگو انواع مختلفی وجود دارد: طراحان ، طلایی ، پلاستیکی ، ارزان و گران قیمت ... اما زیبا به همان اندازه که هستند ، همه آنها همیشه دستبندهای ساده و تنها هستند. فرد چیز دیگری است. این دکمه های دکمه ای در سادگی خود بیگانگان دوران قدیم را زنده می کنند ، اما مدرن هستند. آنها را می توان بر روی دستهای لخت و همچنین پیراهن ابریشمی یا ژاکت سیاه پوشید ، و همیشه به شخص لباسی که می پوشید لمس کلاس می کند. این دستبندها بی نظیر هستند زیرا به صورت جفت در می آیند. آنها بسیار سبک هستند که پوشیدن آنها را ناخوشایند می کند. با پوشیدن آنها ، به زودی متوجه می شوید!

گردنبند و

I Am Hydrogen

گردنبند و این طرح با الهام از فلسفه نئوپلاتونیک ماکروسوز و میکروسکوپ ، با دیدن الگوهای مشابه در تمام سطوح کیهان تولید شده است. با استفاده از توالی طلایی و دنباله فیبوناچی ، گردنبند دارای یک طرح ریاضی است که از الگوهای فیلوتاکس مشاهده شده در طبیعت ، همانطور که در گل آفتابگردان ، گل مروارید و گیاهان دیگر مشاهده می شود ، تقلید می کند. توروس طلایی نشانگر جهان است که در پارچه فضا-زمان پوشیده شده است. "من هیدروژن هستم" به طور همزمان نمایانگر مدلی از "ثابت جهانی طراحی" و الگویی از خود جهان است.

جواهرات رو

Clairely Upcycled Jewellery

جواهرات رو جواهرات زیبا ، شفاف و مرتفع ، به دلیل نیاز به استفاده از مواد زاید حاصل از تولید لوستر کلر دو لون ، طراحی شده اند. این خط به تعداد قابل توجهی از مجموعه ها تبدیل شده است - همه داستان های داستان ، همه نمایانگر نگاه های شخصی به فلسفه های طراح است. شفافیت بخش مهمی از فلسفه خود طراحان است ، و این امر او را با انتخاب آکریلیک مورد استفاده منعکس می کند. جدا از آکریلیک آینه ای استفاده شده ، که خود نور را منعکس می کند ، مواد همیشه شفاف ، رنگی یا شفاف هستند. بسته بندی سی دی مفاهیم repurposing را تقویت می کند.