مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ

vanory Estelle

لامپ استل طراحی کلاسیک را در قالب یک بدنه شیشه ای استوانه ای و دست ساز با فناوری نورپردازی خلاقانه ترکیب می کند که جلوه های نورپردازی سه بعدی را بر روی آباژور پارچه ای ایجاد می کند. استل که عمداً برای تبدیل حالات نورپردازی به یک تجربه احساسی طراحی شده است، تنوع بی‌نهایتی از حالت‌های ایستا و پویا را ارائه می‌کند که انواع رنگ‌ها و انتقال‌ها را تولید می‌کند، که از طریق یک پنل لمسی روی لامپ یا یک برنامه تلفن هوشمند کنترل می‌شود.

نام پروژه : vanory Estelle, نام طراحان : Chris Herbold, نام مشتری : vanory.

vanory Estelle لامپ

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.