مجله طراحی
مجله طراحی
نوشیدنی

Firefly

نوشیدنی این طرح یک کوکتل جدید با Chia است ، ایده اصلی طراحی یک کوکتل است که دارای چندین مرحله طعم است. این طرح همچنین با رنگ های مختلفی همراه است که می تواند در زیر نور سیاه دیده شود و این باعث می شود آن را برای مهمانی ها و باشگاه ها مناسب کنید. Chia می تواند هر طعم و رنگ را جذب و ذخیره کند ، بنابراین هنگامی که یک کوکتل با Firefly تولید کرد ، می توانید قدم به قدم طعم های مختلفی را تجربه کنید. ارزش غذایی این محصول در مقایسه با سایر کوکتل ها بالاتر است و این همه به دلیل ارزش غذایی بالای Chia و کالری کم است. . این طرح فصل جدیدی از تاریخ نوشیدنی ها و کوکتل ها است.

نام پروژه : Firefly, نام طراحان : Ladan Zadfar and Mohammad Farshad, نام مشتری : Creator studio.

Firefly نوشیدنی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.