مجله طراحی
مجله طراحی
هنر لوکس پوشیدنی

Animal Instinct

هنر لوکس پوشیدنی مجموعه هنرهای لوکس پوشیدنی و مجلل NYC ، کریستوفر راس ، مجسمه و هنر جواهرات هنری NYC ، مجموعه ای از آثار هنری با کیفیت و محدود است که با الهام از حیوانات ساخته شده و نسخه محدود آن است که توسط خود نقاش عتیقه نقره ای استریل ، طلای 24 عیار و شیشه بوهمی ساخته شده است. کمربندهای مجسمه سازی با تیز کردن مرزهای بین هنر ، جواهرات ، لباس هوایی و طراحی لوکس ، قطعات بی نظیری و تحریک آمیز را ایجاد می کنند که مفهوم هنر حیوانات را به بدن می رساند. توانمند ، چشم نواز و اصلی ، قطعات بیانیه بی انتها اکتشافی از غریزه حیوانات زنانه به شکل مجسمه سازی است.

نام پروژه : Animal Instinct, نام طراحان : Christopher Ross, نام مشتری : Christopher Ross, LLC.

Animal Instinct هنر لوکس پوشیدنی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.