مجله طراحی
مجله طراحی
هنر لوکس پوشیدنی

Animal Instinct

هنر لوکس پوشیدنی مجموعه هنرهای لوکس پوشیدنی و مجلل NYC ، کریستوفر راس ، مجسمه و هنر جواهرات هنری NYC ، مجموعه ای از آثار هنری با کیفیت و محدود است که با الهام از حیوانات ساخته شده و نسخه محدود آن است که توسط خود نقاش عتیقه نقره ای استریل ، طلای 24 عیار و شیشه بوهمی ساخته شده است. کمربندهای مجسمه سازی با تیز کردن مرزهای بین هنر ، جواهرات ، لباس هوایی و طراحی لوکس ، قطعات بی نظیری و تحریک آمیز را ایجاد می کنند که مفهوم هنر حیوانات را به بدن می رساند. توانمند ، چشم نواز و اصلی ، قطعات بیانیه بی انتها اکتشافی از غریزه حیوانات زنانه به شکل مجسمه سازی است.

نام پروژه : Animal Instinct, نام طراحان : Christopher Ross, نام مشتری : Christopher Ross, LLC.

Animal Instinct هنر لوکس پوشیدنی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.