مجله طراحی
مجله طراحی
تایپوگرافی

Ila'l Amam Type Family

تایپوگرافی "Ila'l Amam" خانواده ای از نوع عربی است که از ترکیبی از اولین نوع نمایشگرهایی که تاکنون ایجاد شده اند - Fat Faces ، و همچنین اسکریپت های کوفی پرنعمت ایرانی قرن یازدهم ، که همه آنها را به یک شکل italicized / oblique تبدیل کرده است. "Ila'l Amam" متشکل از انواع صفحه نمایش است که برای اهداف در مقیاس بزرگ استفاده می شود زیرا حروف بسیار تلطیف شده و با داشتن تضاد واضح بین سکته های ضخیم و نازک مشخص می شوند. جذابیت پشت یک نوع حروف برجسته / مورب ناشی از عدم وجود یک نوع عربی بود ، زیرا عربی شاید از ابتدا داشتن یک قالب کاملاً ایتالیایی را در نظر داشته باشد.

نام پروژه : Ila'l Amam Type Family, نام طراحان : Sara Mansour, نام مشتری : Sara Mansour.

Ila'l Amam Type Family تایپوگرافی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.