مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی وب سایت

Trionn Design

طراحی وب سایت بوم سفید زمینه ایده آل برای ساختن آن را فراهم می کند. ترکیب رنگی شیرین یک عنصر جالب توجه را جلب می کند که در بیننده جلب می کند. ترکیبی از فونت های سری و sans serif و وزن و رنگ باعث می شود مخلوطی سنگین ایجاد شود که بیننده را مجبور به بررسی بیشتر کند. وب سایت انیمیشن HTML5 Parallax با پاسخگو ، ما طراحی شخصیت های بردار کارکنان خود را داریم. طراحی منحصر به فرد خود تا کنون با رنگ روشن با انیمیشن های خوب و روان ..

نام پروژه : Trionn Design, نام طراحان : Sunny Rathod, نام مشتری : TRIONN DESIGN.

Trionn Design طراحی وب سایت

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.