مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی وب سایت

Trionn Design

طراحی وب سایت بوم سفید زمینه ایده آل برای ساختن آن را فراهم می کند. ترکیب رنگی شیرین یک عنصر جالب توجه را جلب می کند که در بیننده جلب می کند. ترکیبی از فونت های سری و sans serif و وزن و رنگ باعث می شود مخلوطی سنگین ایجاد شود که بیننده را مجبور به بررسی بیشتر کند. وب سایت انیمیشن HTML5 Parallax با پاسخگو ، ما طراحی شخصیت های بردار کارکنان خود را داریم. طراحی منحصر به فرد خود تا کنون با رنگ روشن با انیمیشن های خوب و روان ..

نام پروژه : Trionn Design, نام طراحان : Sunny Rathod, نام مشتری : TRIONN DESIGN.

Trionn Design طراحی وب سایت

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.