مجله طراحی
مجله طراحی
میز قهوه

Prism

میز قهوه منشور جدول است که داستانی را بیان می کند. مهم نیست که چه زاویه ای از این جدول به آن نگاه کنید چیز جدیدی به شما نشان می دهد. مانند یک نور انشعاب منشور - این جدول خطوط رنگی را به خود می گیرد ، از یک نوار منفرد بیرون می آید و آنها را در چهارچوب آن تغییر می دهد. این جدول با بافتن و پیچاندن هندسه خطی آن ، از نقطه ای به نقطه دیگر تبدیل می شود. پیچ و خم ترکیب رنگها سطحی را ایجاد می کند که با هم مخلوط می شوند تا یک کل را تشکیل دهند. منشور در شکل و عملکرد خود دارای یک مینیمالیسم است ، اما با یک هندسه پیچیده در داخل آن ترکیب شده است ، چیزی غیر منتظره و امیدوارانه تا حدودی غیرقابل فهم را آشکار می کند.

نام پروژه : Prism, نام طراحان : Maurie Novak, نام مشتری : MN Design.

Prism میز قهوه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.