مجله طراحی
مجله طراحی
میز قهوه

Prism

میز قهوه منشور جدول است که داستانی را بیان می کند. مهم نیست که چه زاویه ای از این جدول به آن نگاه کنید چیز جدیدی به شما نشان می دهد. مانند یک نور انشعاب منشور - این جدول خطوط رنگی را به خود می گیرد ، از یک نوار منفرد بیرون می آید و آنها را در چهارچوب آن تغییر می دهد. این جدول با بافتن و پیچاندن هندسه خطی آن ، از نقطه ای به نقطه دیگر تبدیل می شود. پیچ و خم ترکیب رنگها سطحی را ایجاد می کند که با هم مخلوط می شوند تا یک کل را تشکیل دهند. منشور در شکل و عملکرد خود دارای یک مینیمالیسم است ، اما با یک هندسه پیچیده در داخل آن ترکیب شده است ، چیزی غیر منتظره و امیدوارانه تا حدودی غیرقابل فهم را آشکار می کند.

نام پروژه : Prism, نام طراحان : Maurie Novak, نام مشتری : MN Design.

Prism میز قهوه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.