مجله طراحی
مجله طراحی
میز قهوه

Fallen Bird

میز قهوه دقیقاً مانند ایمانوئل کانت ، من از یک ایده زیبایی شناختی شروع می کنم که به کار من روح می بخشد. من همیشه راه خودم را دنبال می کنم: بصری ، عاطفی و آگاهانه درگیر یک موضوع خاص هستم. مثلث ها در (E) حرکت داستانی است که از یک شکل هندسی مستحکم ، مثلث متساویال شروع می شود ، اولین موردی که نقاط پشتیبانی نمی کند. بریده شود این اشکال مختلفی را تقسیم می کند که هم می تواند به عنوان طرح مدفوع ، جداول و غیره باشد ، بلکه به موجودات هندسی انتزاعی که به عنوان هنر تجسمی کار می کند ، پردازش می شود.

نام پروژه : Fallen Bird, نام طراحان : André Verroken, نام مشتری : Studio Verroken for GESQUIERE & VERROKEN bvba.

Fallen Bird میز قهوه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.