مجله طراحی
مجله طراحی
کالسکه پیشرفته

Fiaker 2.0

کالسکه پیشرفته در بسیاری از شهرها تورهای مربیان سنتی با مشکل بزرگی در قالب دفع اسب همراه هستند. Fiaker 2.0 به عنوان اولین نیاز اساسی ، آلودگی های خیابانی را که توسط تورهای مربی در شهرها تولید می شود ، حل می کند. علاوه بر این ، طراحی خاصی برای کالسکه اسب کشیده شده است ، با وجود کابینهای کلاسیک در زیبایی شناسی رسمی آنها با وجود داشتن فرم مدرن و به روز. چالش ارائه مفهومی معاصر و زیست محیطی است ، که هنوز هم احساس معمولی تور مربی را منتقل می کند. هدف اصلی این است که از طریق طراحی نوآورانه ، تورهای مربیان برای مشتریان جذاب تر شود.

نام پروژه : Fiaker 2.0, نام طراحان : Michael Hofbauer, نام مشتری : Michael Hofbauer.

Fiaker 2.0 کالسکه پیشرفته

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.