مجله طراحی
مجله طراحی
کالسکه پیشرفته

Fiaker 2.0

کالسکه پیشرفته در بسیاری از شهرها تورهای مربیان سنتی با مشکل بزرگی در قالب دفع اسب همراه هستند. Fiaker 2.0 به عنوان اولین نیاز اساسی ، آلودگی های خیابانی را که توسط تورهای مربی در شهرها تولید می شود ، حل می کند. علاوه بر این ، طراحی خاصی برای کالسکه اسب کشیده شده است ، با وجود کابینهای کلاسیک در زیبایی شناسی رسمی آنها با وجود داشتن فرم مدرن و به روز. چالش ارائه مفهومی معاصر و زیست محیطی است ، که هنوز هم احساس معمولی تور مربی را منتقل می کند. هدف اصلی این است که از طریق طراحی نوآورانه ، تورهای مربیان برای مشتریان جذاب تر شود.

نام پروژه : Fiaker 2.0, نام طراحان : Michael Hofbauer, نام مشتری : Michael Hofbauer.

Fiaker 2.0 کالسکه پیشرفته

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.