مجله طراحی
مجله طراحی
حلقه و گوشواره

Droplet Collection

حلقه و گوشواره مجموعه جواهرات Droplet الهام بخش خود از آرامش و زیبایی قطرات آب است. با ترکیب طراحی سه بعدی و روش کار سنتی میز کار ، شکل گیری قطرات روی یک برگ را بررسی می کند. نقره 925 جلا شده سطح انعکاس دهنده قطرات آب را تقلید می کند در حالی که مرواریدهای آب شیرین نیز به طرز بازیگوش در طراحی یکپارچه شده اند. هر زاویه حلقه و گوشواره شکل های مختلفی را نشان می دهد و طرح را متنوع نگه می دارد.

نام پروژه : Droplet Collection, نام طراحان : Lisa Zhou, نام مشتری : Little Rambutan Jewellery.

Droplet Collection حلقه و گوشواره

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.