مجله طراحی
مجله طراحی
فروشگاه رسمی ، خرده فروشی

Real Madrid Official Store

فروشگاه رسمی ، خرده فروشی مفهوم طراحی فروشگاه براساس تجربه‌ای در سانتیاگو برنابئو استوار است که بر تجربه خرید و ایجاد احساس متمرکز است. این مفهومی است که همزمان با افتخار ، ستایش و جاودانگی این باشگاه ، اظهار می دارد که دستاوردها نتیجه استعداد ، تلاش ، تلاش ، تلاش ، فداکاری و اراده بوده است. این پروژه شامل طراحی مفهوم و پیاده سازی تجاری ، برندسازی ، بسته بندی ، خط گرافیکی و طراحی مبلمان صنعتی است.

نام پروژه : Real Madrid Official Store, نام طراحان : sanzpont [arquitectura], نام مشتری : sanzpont [arquitectura].

Real Madrid Official Store فروشگاه رسمی ، خرده فروشی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.