مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی های قهوه و صندلی های

Twins

صندلی های قهوه و صندلی های مفهوم میز قهوه Twins ساده است. یک میز قهوه توخالی دو صندلی چوبی کامل را درون آن ذخیره می کند. سطوح راست و چپ جدول ، در واقع لپ هایی هستند که به منظور اجازه استخراج صندلی ها ، می توان از بدنه اصلی جدول بیرون کشید. صندلی ها دارای پاهای تاشو هستند که باید چرخانده شوند تا صندلی در جای مناسب قرار بگیرد. وقتی صندلی یا هر دو صندلی خارج شد ، درب ها به پشت میز برمی گردند. وقتی صندلی ها خارج هستند ، جدول نیز به عنوان یک محفظه بزرگ ذخیره سازی کار می کند.

نام پروژه : Twins, نام طراحان : Claudio Sibille, نام مشتری : MFF.

Twins صندلی های قهوه و صندلی های

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.