مجله طراحی
مجله طراحی
آرم

Samadara Ginige Personal Identity

آرم هویت شخصی (آرم) سامادارا جینیژ نمادی از سادگی و پختگی است. مونوگرام شیک که شامل مقدمه های او و "g" است در بسیاری از گالری ها و مقالات به نمایش در آمده است. در آرم او که با یک خط ترسیم شده است ، این دو حرف خلاقانه به هم وصل شده و در هم تنیده شده اند و مهارت های طراحی تخیلی او را با لمس زنانگی نشان می دهد. Samadara هم طراح است و هم یک توسعه دهنده. طراحی کلی ، ما را به یاد نماد بی نهایت نشان می دهد که توانایی او در ارائه راه حل های پایان تا پایان از طراحی تا توسعه را نشان می دهد.

نام پروژه : Samadara Ginige Personal Identity, نام طراحان : Samadara Ginige, نام مشتری : Samadara Ginige.

Samadara Ginige Personal Identity آرم

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.