مجله طراحی
مجله طراحی
فضای داخلی مسکونی

Beijing Artists' House

فضای داخلی مسکونی این پروژه پس از 30 سال از صنعتی شدن سریع چین ، نشانگر تحولات اساسی اجتماعی و توسعه صنعتی یک کشور است که خواستار تصاحب مدرن در معماری آن است. به این معنا که خانه به یک حرکت دور از منابع سنتی و به سمت یک واقعیت صنعتی پاسخ می دهد. این هدف با هدف کشف قابلیت های صنعتی چین ، نه به عنوان یک آسیب وحشیانه پنهان ، بلکه به عنوان یک نیروی پیشرفتی است که می تواند رفاه را در کل جامعه توزیع کند.

نام پروژه : Beijing Artists' House, نام طراحان : Yan Pan, نام مشتری : A photography in Beijing.

Beijing Artists' House فضای داخلی مسکونی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.