مجله طراحی
مجله طراحی
فضای داخلی مسکونی

Beijing Artists' House

فضای داخلی مسکونی این پروژه پس از 30 سال از صنعتی شدن سریع چین ، نشانگر تحولات اساسی اجتماعی و توسعه صنعتی یک کشور است که خواستار تصاحب مدرن در معماری آن است. به این معنا که خانه به یک حرکت دور از منابع سنتی و به سمت یک واقعیت صنعتی پاسخ می دهد. این هدف با هدف کشف قابلیت های صنعتی چین ، نه به عنوان یک آسیب وحشیانه پنهان ، بلکه به عنوان یک نیروی پیشرفتی است که می تواند رفاه را در کل جامعه توزیع کند.

نام پروژه : Beijing Artists' House, نام طراحان : Yan Pan, نام مشتری : A photography in Beijing.

Beijing Artists' House فضای داخلی مسکونی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.