مجله طراحی
مجله طراحی
موزه هنر

The Vagrant

موزه هنر معماری موزه هنر شهر جدید تایپه ، که توسط الكساندر رودنیك میلانوویچ به عنوان پرنده جرثقیل در لانه در تراس رودخانه طراحی شده است ، می توان به راحتی از فاصله دور فهمید و از هر نقطه پارک در كنار رودخانه یینگژ قرار گرفت. شکل موزه حرکت حداقلی متعادل جرثقیلها با دهلیز به عنوان ریه های پرندگان است که هوای تازه و نور خورشید مستقیماً وارد موزه می شود. با بال های خود به عنوان یک نمایشگاه نمایشگاه ، و جرثقیل ها به عنوان یک رستوران با مضمون هنری ، میهمانان موزه می توانند از منظره چشم انداز و شهر تایپه در مجاورت لذت ببرند.

نام پروژه : The Vagrant , نام طراحان : Dr Aleksandar Rudnik Milanovic, نام مشتری : Aleksandar Rudnik Milanovic.

The Vagrant  موزه هنر

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.