مجله طراحی
مجله طراحی
حامل بطری چرخ دستی

Baretto

حامل بطری چرخ دستی جعبه پلاستیکی رایج مورد استفاده در طی دهه های گذشته برای حمل بطری های شیشه ای ، با دوام ، کاربردی و همچنین یک وسیله ارتباطی تجاری ، با همان ویژگی های موجود در یک نوار کوچک در حال چرخش در چرخ ها متولد می شود. یک نوار ، یک بطری نگهدارنده به همراه یک میز کار کوچک ، همه به یک شیء واحد ، در یک مقیاس نامحدود از رنگ ها و مارک های قابل تجدید پذیر می باشند ، که در تعداد محدودی از قطعات تولید می شوند. استفاده مجدد از جعبه های پلاستیکی مارک دار باعث می شود احساس پرزرق و برق داشته باشید ، که در عین حال مدرن است این نه تنها مسئله بازیافت است بلکه یک تفسیر مجدد از عملکرد نیز هست.

نام پروژه : Baretto, نام طراحان : boattiverga studio, نام مشتری : boattiverga studio.

Baretto حامل بطری چرخ دستی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.