مجله طراحی
مجله طراحی
اسکیت برای برف نرم و سخت

Snowskate

اسکیت برای برف نرم و سخت اسکیت برفی اصلی در اینجا با طراحی کاملاً جدید و کاربردی ارائه شده است - در چوب چوب چوب سخت و با دونده های استنلس استیل. یک مزیت این است که می توان از چکمه های چرمی سنتی با پاشنه استفاده کرد ، و به همین ترتیب تقاضای کفش مخصوص کفش وجود ندارد. نکته اصلی تمرین اسکیت ، تکنیک کراوات آسان است ، زیرا طراحی و ساخت با ترکیب خوبی به عرض و ارتفاع اسکیت بهینه می شوند. عامل تعیین کننده دیگر ، عرض دونده هایی است که اسکیت مدیریت را بر روی برف جامد یا سخت بهینه می کنند. دونده ها از جنس استیل ضد زنگ بوده و مجهز به پیچ های فرو رفته است.

نام پروژه : Snowskate, نام طراحان : KT Architects, نام مشتری : Arkitektavirki Kári Thomsen ark.MAA.

Snowskate اسکیت برای برف نرم و سخت

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.