مجله طراحی
مجله طراحی
نمایشگاه ، خرده فروشی

Networking

نمایشگاه ، خرده فروشی مواد ورزشی که روزانه از آن استفاده می کنیم در نقاط مختلف دنیا تولید می شود. آنها از طریق یک شبکه بازاریابی و لجستیک بسیار پیچیده ، در قفسه های فروشگاه های ورزشی به مصرف کنندگان ارائه می شوند. پرش از یک مارک با بهترین شبکه. ساخت مجموعه توسط طراحان در کشورهای مختلف در اروپا که توسط تولید کنندگان چین ساخته شده و در تولید با کیفیت برتر فعالیت می کنند. از طریق شرکت بازاریابی که در ترکیه تأسیس شده است ، به کل دنیا و مصرف کنندگان می رسد. دومین نمایشگاه مجموعه نمایشگاهی پرش نیز در همین موضوع شبکه پیچیده ساخته شده است.

نام پروژه : Networking, نام طراحان : Ayhan Güneri, نام مشتری : JUMP/GENMAR.

Networking نمایشگاه ، خرده فروشی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.