مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

xifix2base arm-chair-one

صندلی طراحی صندلی مبتنی بر حداقل فیزیک و مواد مورد نیاز است - توسط یک لوله بی پایان تحقق می یابد. ثبات با فرم حلقه حاصل می شود. ساخت و سازهای دیگر لازم نیست. این صندلی دنج است - بدون تزئینات و ساخت های اضافی. این ترکیب از یک قفسه فلزی و یک صندلی تشکیل شده است ، که به مواد مختلفی از قبیل چوب ، فلز ، چرم ، پارچه یا چوب خیزران اجازه می دهد - در فضای باز. او برای مناطق آرامش بخش مانند اتاق های نشیمن ، مناطق انتظار ، دفاتر و سالن ها - در داخل و خارج در نظر گرفته شده است.

نام پروژه : xifix2base arm-chair-one, نام طراحان : Juergen Josef Goetzmann, نام مشتری : Creativbuero.

xifix2base arm-chair-one صندلی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.