مجله طراحی
مجله طراحی
بشقاب

1hand plate

بشقاب صفحه 1 دست: سرور بهتری باشید. لیوان شراب و بشقاب خود را فقط با یک دست حمل کنید. بشقاب سبک وزن دارد و شکل منحصر به فرد آن میگو با اطمینان در کف دست شما قرار دارد. برای همه نوع وقایع بسیار مفید است. مهمانی ها ، پذیرایی ها ، جشن ها و موارد دیگر. همیشه یک دست آزاد داشته باشید تا غذای خوشمزه و جدیدی را روی بشقاب قرار دهید ، یک دست آزاد برای لرزش دست یا فقط یک دست آزاد برای حرکات. میهمانان خود را تحت تأثیر قرار دهید و بگذارید از سهولت ناگهانی یک بوفه ایستاده لذت ببرند.

نام پروژه : 1hand plate, نام طراحان : ARCHITECT AND MANAGER OF OWN BUSINESS, نام مشتری : Joannes Petersen.

1hand plate بشقاب

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.