مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ

Cubeoled

لامپ عمق ، شفافیت و تضاد - CUBE | OLED این اصول نور مرئی را در یک طرح خالص و یکپارچه تفسیر می کند. 12 پانل دیود تابش نور آلی (OLED) شفاف در یک سیستم مختصات متعامد تنظیم شده و در بین 8 مکعب شیشه ای کریستالی نوری / شفاف لمینت شده اند. از طریق مسیرهای مدار شفاف که روی سطوح شیشه ای داخلی اعمال می شود ، پانل های OLED مونتاژ شده داخل یکپارچه با توان الکتریکی تأمین می شوند. با فعال شدن ، آرایه انتگرال این مکعب شفاف را به یک منبع نوری همه جهته تبدیل می کند.

نام پروژه : Cubeoled, نام طراحان : Markus Fuerderer, نام مشتری : Markus Fuerderer.

Cubeoled لامپ

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.