مجله طراحی
مجله طراحی
نصب نوری

Opx2

نصب نوری Opx2 یک نصب نوری است که به بررسی رابطه همزیستی بین طبیعت و فناوری می پردازد. رابطه ای که الگوهای ، تکرار و ریتم هم تشکل های طبیعی و هم عملکرد فرآیندهای محاسباتی را توصیف می کند. هندسه بازگشتی تاسیسات ، کدورت لحظه ای و / یا تراکم شبیه به پدیده رانندگی توسط یک میدان ذرت یا در فن آوری در حالی که به دنبال کد باینری هستند توضیح داده شده است. Opx2 هندسه پیچیده ای را ایجاد می کند و ادراک آن از حجم و مکان را به چالش می کشد.

نام پروژه : Opx2, نام طراحان : Jonathon Anderson + Matthew Jones, نام مشتری : Jonathon Anderson Studio.

Opx2 نصب نوری

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.