مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ

ADJUSTABLE

لامپ لامپهای ما پاسخگوی نیازهای خاص هستند ، در عین حال همه کاره و متقابل هستند و همچنین بسیار فراتر از روال روشن / خاموش قرار دارند. این لامپ ها خود را به دنیای مختلفی از ظرافت و درخشندگی وام می سپارند ، البته با وجود طیف گسترده ای از محیط و پتانسیل های موقعیتی در دسترس تا جایی که اجازه دهند تا با روحیه فرد مطابقت داشته باشد. این خط طراحی ویژگی های ذاتی یک محصول کاریزماتیک را شامل می شود ، اگرچه دارای روحیه ای آوانگارد و طراحی خلاقانه است ، در حالی که نمایانگر یک ویژگی جدید است. آیا می توانیم این برداشت ها را با شما در میان بگذاریم؟

نام پروژه : ADJUSTABLE, نام طراحان : E. ROTA JOVANI, نام مشتری : ROTA Y REGIFE SCP.

ADJUSTABLE لامپ

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.