مجله طراحی
مجله طراحی
تقویم

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

تقویم یک تقویم تبلیغاتی منحصر به فرد و بازیگرا که برای سایت پورتال goo بافت های کاغذی تهیه و تولید شده و به عملکرد می اندیشد. این نسخه 2013 یک تقویم و برنامه است که برنامه نویسان را در یک مکان با فضا برای نوشتن در برنامه های یکساله و برنامه های روزانه قرار می دهد. کاغذ با کیفیت ضخیم برای تقویم و کاغذ کم هزینه که دقیقاً مناسب یادداشت برداری برای سازمان برنامه است با دقت انتخاب شد و کنتراست ایجاد شده متناسب با بخشی از طراحی تقویم است. ویژگی اضافه شده از یک برنامه برگزار کننده برنامه پر ، آن را به عنوان یک تقویم میز کاربر پسند کامل می کند.

نام پروژه : 2013 goo Calendar “MONTH & DAY”, نام طراحان : Katsumi Tamura, نام مشتری : good morning inc..

2013 goo Calendar “MONTH & DAY” تقویم

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.