مجله طراحی
مجله طراحی
تقویم

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

تقویم یک تقویم تبلیغاتی منحصر به فرد و بازیگرا که برای سایت پورتال goo بافت های کاغذی تهیه و تولید شده و به عملکرد می اندیشد. این نسخه 2013 یک تقویم و برنامه است که برنامه نویسان را در یک مکان با فضا برای نوشتن در برنامه های یکساله و برنامه های روزانه قرار می دهد. کاغذ با کیفیت ضخیم برای تقویم و کاغذ کم هزینه که دقیقاً مناسب یادداشت برداری برای سازمان برنامه است با دقت انتخاب شد و کنتراست ایجاد شده متناسب با بخشی از طراحی تقویم است. ویژگی اضافه شده از یک برنامه برگزار کننده برنامه پر ، آن را به عنوان یک تقویم میز کاربر پسند کامل می کند.

نام پروژه : 2013 goo Calendar “MONTH & DAY”, نام طراحان : Katsumi Tamura, نام مشتری : good morning inc..

2013 goo Calendar “MONTH & DAY” تقویم

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.